کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

در این مقاله به بررسی کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی پرداخته میشود. در روزگار امروزی ماشین لباسشویی از جمله لوازم ضروری در اغلب منازل محسوب می شود. در حال حاضر شرکت های زیادی در سرتاسر جهان در زمینه ساخت این نوع دستگاه دایر و در حال فعالیت می باشند. کارخانه ال جی را می توان جزء موفق ترین برندهای جهانی در عرصه تولید انواع ماشین لباسشویی و همچنین دیگر دستگاه های لوازم خانگی به شمار آورد.

لازم به ذکر است که با توجه به کیفیت بالای محصولات، هرساله سود قابل توجهی از بابت فروش این نوع لوازم نصیب شرکت نیز می گردد. هم اکنون مجموعه تعمیرات ال جی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه کاری پیرامون تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی است. همچنین گفتنی است که این عزیزان در زمینه رفع مشکل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نیز خدمات لازم را نسبت به همشهریان گرامی ارائه می دهند.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

معرفی دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

در اینجا قصد داریم به معرفی دکمه های موجود بر روی پنل ماشین لباسشویی ال جی و معنای هر یک از آن ها بپردازیم.

 •  power

دکمه pawer عموما به منظور خاموش و روشن نمودن دستگاه بر روی ماشین لباسشویی ال جی تعبیه شده است.

 •  Pause/Start

با فشار دادن این دکمه عملیات شست و شو در ماشین لباسشویی ال جی آغاز شده و با لمس مجدد آن فرایند مذکور متوقف می گردد.

 • Display

صفحه نمایش ماشین لباسشویی ال جی با عبارت فوق نشان داده شده که مواردی مانند تنظیمات و آخرین وضعیت دستگاه بر روی آن ظاهر خواهند شد.

 • Program Knob

ولوم چرخشی ماشین لباسشویی ال جی Program Knob نام داشته که به کمک آن می توان نوع شست و شو را در دستگاه تنظیم نمود.

 • Options

دکمه های Options معمولا به منظور انجام تنظیمات نهایی به منظور شست و شو در ماشین لباسشویی ال جی مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید در کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی : تعمیر لوازم خانگی ال جی در اصفهان

کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

علت کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

از جمله ایرادات رایج و احتمالی در ماشین لباسشویی ال جی عمل نکردن دکمه های موجود بر روی آن می باشد. این مشکل به دلایل متعددی رخ داده که برای برطرف نمودن آن لازم است به مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی مراجعه شود. یادآوری می شود که مرکز تعمیرات ال جی ضمن ارائه گارانتی خدمات دوماهه به مشتریان خود همواره سعی در جلب رضایت و خشنودی آن ها دارد.

همچنین از جمله فعالیت های متخصصان ما در این مجموعه پیرامون رفع مشکل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان می باشد. در ادامه به برخی از اصلی ترین دلایل کار نکردن این دکمه ها اشاره شده است.

 •  پنل ماشین لباسشویی ال جی آسیب دیده است

یکی از دلایل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی، خرابی پنل دستگاه می باشد. در این هنگام علی رغم لمس دکمه ها، ماشین لباسشویی ال جی به مرحله بعدی شست و شو وارد نخواهد شد.

 • قفل کودک ماشین لباسشویی ال جی در حالت فعال است

در اغلب مدل های ماشین لباسشویی ال جی از سیستمی به نام قفل کودک استفاده شده است. بدیهی است تا زمانی که این برنامه بر روی دستگاه فعال باشد، دکمه های موجود بر روی دستگاه عمل نخواهند کرد.

 • وجود اشکال در برنامه نویسی ماشین لباسشویی ال جی

گاهی ممکن است علت کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی، مشکل در برنامه نویسی وسیله باشد. در این هنگام معمولا عملکرد تمامی سیستم های دستگاه و همینطور دکمه های آن دچار اختلال خواهند شد.

 • فرسودگی دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

دیگر موضوعی که می تواند دلیل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی باشد، فرسودگی این قطعات خواهد بود. لازم به ذکر است که معمولا مشکل به وجود آمده در صورت تعویض دکمه های آسیب دیده به کلی رفع خواهد شد. همکاران شاغل ما در مرکز تعمیرات ال جی همواره از قطعات اصل و اورجینال جهت ارائه خدمات به مشتریان عزیز استفاده می کنند. همچنین یافتن علل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان در حوزه فعالیت های ایشان محسوب می شود.

 • گیر کردن اشیاء ریز در اطراف دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

این مشکل نیز ممکن است در طول مدت زمان کارکرد ماشین لباسشویی ال جی بارها اتفاق بیفتد. معمولا با وارد کردن ضربه های ملایم به کنار دکمه ها می توان ایراد فوق را برطرف نموده و عملکرد آن ها را به روال سابق برگرداند.

بیشتر بخوانید در کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی : تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

آسیب دیدگی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی

همانطور که می دانید برد الکترونیکی در اغلب محصولات لوازم خانگی به کار رفته و به نوعی نقش فرمانده را در آن ها بر عهده دارد. در صورتی که به هر دلیلی عملکرد این قسمت از دستگاه دچار اختلال شود، با وجود فشار دادن دکمه ها، ماشین لباسشویی ال جی واکنشی را از خود نشان نخواهد داد.

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی

گاهی ممکن است مشکل عمل نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی با ریست کردن دستگاه حل شود که بدین منظور می توان مراحل زیر را انجام داد.

 • ابتدا با لمس دکمه Power اقدام به خاموش نمودن دستگاه شود.
 • پس از آن نوبت به خارج کردن دوشاخه ماشین لباسشویی ال جی از پریز برق می رسد.
 • دکمه Power/Start را لمس نموده و به مدت ۵ ثانیه نگه داشته شود.
 • مرحله بالا با دکمه Play/Pause نیز تکرار شود.
 • در آخرین مرحله مجددا دستگاه را به برق متصل نموده و اقدام به روشن نمودن آن شود.

عوامل موثر بر هزینه رفع مشکل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

عواملی چون برند دستگاه، سرویس ایاب و ذهاب، علت خرابی و همینطور تعمیر یا تعویض قطعات بیشترین تاثیرگذاری را بر میزان هزینه پرداختی جهت رفع مشکل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی دارند.

بیشتر بخوانید در کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی : تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان 

کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی

بهترین مرکز در زمینه رفع مشکل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

در حال حاضر مرکز تعمیرات ال جی دارنده متخصصین مجربی به منظور ارائه خدمات شایسته به مشتریان در اصفهان و حومه می باشد. گفتنی است که تکنسین های ما در این مجموعه از برترین فناوری های روز دنیا جهت تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی بهره می برند.

شماره تماس بهترین مرکز در زمینه رفع مشکل کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان.

اغلب مراکز معتبر در زمینه تعمیر محصولات لوازم خانگی راه های ارتباطی مشخصی را برای مراجعه کنندگان خود تعیین می نمایند. شما می توانید جهت برقراری ارتباط با مهندسان ما در مجموعه تعمیرات ال جی با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید‌.

بیشتر بخوانید در کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی : تعویض جنت ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *