تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

در این مقاله قصد داریم روش سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان را بررسی کنیم. امروزه تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده و به کمک انسان ها آمده است. به جرئت می توان گفت در همه حوزه ها و صنعت ها و… تکنولوژی راه پیدا کرده است.

یکی از ابزارهایی که بسیار به خانواده ها کمک می کند، ماشین ظرفشویی است. ماشین ظرفشویی ال جی یکی از برندهای معروف در بازار ایران است. ماشین ظرفشویی نیاز به رسیدگی و حتی سرویس کاری دوره ای دارد. رسیدگی، مراقبت اصولی و استفاده درست از این دستگاه را هر کسی شاید بتواند انجام دهد، اما تعمیر آن کار هر کسی نیست.

جهت ارتباط با مجموعه “ما” جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

سرویس کاری، بررسی تنظیمات دوره ای دستگاه های LG نیاز به فردی متخصص دارد. یک فرد متخصص و با تجربه نیاز است، تا به صورت دوره ای سرویس کاری این لوازم را انجام دهد.

اما تعمیرات ماشین های ال جی به صورت تخصصی تر است و نیاز به یک فردی باتجربه تر، متخصص تر و فنی تر دارد. اما آیا می دانید تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی برای اصفهانی ها آسان شده است؟ عزیزان اصفهانی به راحتی می توانند در هر ساعت از شبانه روز به سایت مجموعه ما مراجعه کنند و درخواست تعمیر، تعویض یا سرویس دستگاه خود را ثبت نمایند.

بهترین تکنسین های تعمیر ال جی در اصفهان

یکی از شرکت هایی که ماهرترین و باتجربه ترین تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را استخدام کرده است، مجموعه ما است. شما می توانید با مراجعه با سایت ما درخواست خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید قبل از ثبت درخواست خود می توانید مقالات آموزشی مجموعه ما را مطالعه فرماید. در صورتی که مطالعه مقالات مجموعه ما برای شما کفایت نکرد. درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود را ثبت کنید.

برای ثبت درخواست تعمیرات به صفحه اصلی سایت وارد شوید و گزینه درخواست تعمیر را کلیک کنید و فرم های مربوطه را پر کنید. بعد از آن در عرض چند دقیقه با پر کردن فرم، درخواست شما ثبت می شود. توجه کنید شرکتما در حال حاضر برای شهرستان هایی فقط در استان اصفهان سرویس دهی دارد. این شهرستان های عبارتند از:

 • اصفهان
 • بهارستان
 • سپاهان شهر
 • پیربکران
 • خمینی شهر
 • دولت آباد
 • زرین شهر
 • شاهین شهر
 • فولاد شهر
 • و…

در سریع ترین زمان ممکن متخصصان و کارشناسان با شما تماس می گیرند و ضمن هماهنگی با شما به محل شما خواهند آمد و مشکل ظرفشویی شما را بر طرف خواهند کرد. توجه داشته باشید هیچ نیازی به جابه جایی دستگاه شما و آوردن به نمایندگی نیست. متخصص خود به محل شما خواهد آمد.

چرا نباید به مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی غیرمعتبر مراجعه کنیم؟

مراجعه به مراکز غیرمعتبر برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، می تواند مضراتی برای شما داشته باشد، از جمله:

 • استفاده از قطعات فیک و کیفیت پایین: این مراکز ممکن است از قطعات جایگزین کم کیفیت یا نامناسب استفاده کنند که می ‌تواند به خرابی‌ های بیشتر در آینده منجر شود. در صورتی که در مراکز معتبری همچون تعمیرات ال جی، از قطعات اصل برای تعویض استفاده می شود.
 • عدم تجربه و تخصص: تکنسین ‌های این مراکز ممکن است تجربه و تخصص کافی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی نداشته باشند و احتمال انجام تعمیرات نادرست و خطرناک وجود داشته باشد.
 • عدم ضمانت: این مراکز عموما ضمانتی برای خدمات ارائه شده ارائه نمی‌ دهند. بنابراین در صورت بروز مشکلات بعدی، شما ممکن است بدون هیچ گونه پشتیبانی و کمکی مواجه شوید. در مجموعه تعمیرات ال جی به شما برای تعمیرات ضمانت 60 روزه داده می شود.

بنابراین، بهتر است همواره به مراکز تعمیر معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت خدمات و تعمیرات مطمئن باشید و مشکلات ماشین ظرفشویی خود را به دست تکنسین‌ های ماهر و متخصص بسپارید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعیین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان با توجه به موارد زیادی مشخص می شود؛ از جمله:

 • هزینه عیب یابی و تشخیص
 • هزینه ایاب و ذهاب تکنسین
 • اجرت تعمیر و تعویض هر یک از قطعات ماشین ظرفشویی

 یک ماشین ظرفشویی از قطعات الکترونیکی و…. تشکیل شده است. اما مهم ترین قطعات ماشین ظرفشویی که نقش مهمی در تعیین هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی دارند عبارتند از:

 برد ماشین ظرفشویی، تایمر، کمک فنر، شیر برقی، میکروسوئیچ، لاستیک دور درب، موتور، خرطومی، هیدروستات، دیگ، شیر آب، جت پمپ، المنت یا سنسور، تسمه خازن، جا پودری، تاکو موتور، درب جلو، لولای درب، دستگیره ها، پایه ها، دیگ پرسی، آب بندی، مدار سیم کشی، بلبرینگ، کاسه نمد، صفحه دیجیتال و دستگیره، آب پاش، ترموستات، شیر برقی، تایمر، و… .

هر یک از قطعات ماشین ظرفشویی ممکن است خراب شود. اجرت و هزینه تعمیر هر یک قطعات ماشین ظرفشویی ال جی متفاوت است. شما می توانید هزینه و تعرفه هر یک از موارد گفته شده را در قسمت تعرفه های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سایت ما مشاهده کنید.

ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

در هر ابزار و وسیله ای ممکن است با توجه به شرایط، خرابی ها و مشکلات زیادی به وجود آید. اما با توجه به تجربه تکنسین های ما مهم ترین و عمده ترین مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

دستگاه ظرفشویی ال جی دارای مانیتور لمسی است که با استفاده از آن عملیات های لازم روی دستگاه ظرفشویی اجرا خواهد شد. زمانی هم که دستگاه دچار مشکل شود، کد خطا و ارور روی آن نمایش داده می شود. رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی عبارتند از:

ارور OE ارور  E1
ارور HE ارور  LE
ارور IE ارور TE
ارور  AE ارور PF
ارور FE ارور  NE
ارور TE ارور cl

بررسی ارور  OE ماشین ظرفشویی ال جی

بعد از هر بار ظرف شستن آب دستگاه باید خارج شود. زمانی که در تخلیه آب دستگاه مشکلی به وجود آید در مانیتور دستگاه خطای OE ظاهر می شود. عدم تخلیه آب می تواند در اثر موارد زیر باشد:

 • خم شدگی یا انسداد شلنگ تخلیه آب
 • انسداد یا ایراد احتمالی پمپ تخلیه
 • مشکل سوئیچ شناور دستگاه ماشین ظرفشویی ال جی

بررسی ارور  LE ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که برای موتور ماشین ظرفشویی ال جی مشکلی به وجود آید و به درستی کار نکند، خطای LE ظاهر می شود. این خطا می تواند بر اثر موارد زیر باشد:

 • آسیب دیدگی سیم کشی
 • قفل پروانه ماشین ظرفشویی
 • روتر موتور
 • روتر تیغه

با دیدن این ارور هر چه سریع تر درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان خود را درمجموعه ما ثبت کنید.

بررسی ارور E1 ماشین ظرفشویی ال جی

بررسی ارور E1 ماشین ظرفشویی ال جی 

خطای E1  بیشتر مربوط به ویژگی های ظاهری دستگاه و چیدمان آن است. اگر این خطا در ماشین ظرفشویی شما ظاهر شد ابتدا موارد زیر را بررسی کنید. بعد از آن اگر مشکل برطرف نشد تقاضای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود را ثبت کنید.

مهم ترین عوامل خطای E1 عبارتند از:

 • استفاده از مواد شوینده نامناسب
 • نصب غیر اصولی و غلط دستگاه ماشین ظرفشویی
 • به خوبی بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 • بارگیری و چیدمان نامناسب ظروف
 • تنظیم نامناسب شناور
 • استفاده از مواد شوینده غیراستاندارد
 • وجود نشتی در سیستم تخلیه
 • وجود ایراد در پمپ تخلیه

بررسی ارور  AE ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که زیر ماشین ظرفشویی ال جی نشتی داشته باشد، خطای AE ظاهر می شود. نشتی می تواند بر اثر موارد زیر باشد:

 • شکستن لوله کنار موتور
 • خرابی پمپ تخلیه
 • سنسور شناور
 • آسیب دیدگی سیم کشی

ارور  NE ماشین ظرفشویی ال جی

هر زمانی برای میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی مشکلی به وجود آید، خطایNE  ظاهر می شود.

بررسی ارور  LE ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که هنگام شستشویی ظروف آب قطع شود، یا شیر آب بسته باشد یا حتی حس گر آب خراب شود، خطای IE ظاهر خواهد شد. در این موارد ابتدا ورودی شیر آب را چک کنید. اگر مشکل بر طرف نشد بعد از آن درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان را ثبت نمایید.

بررسی ارور  FE ماشین ظرفشویی ال جی

ورودی و خروجی درون دستگاه باید تنظیم باشد و در حد استاندارد و حد نساب باشد. اما اگر بیش از حد آب به دستگاه وارد شود یا برای شیر ورودی مشکلی پیش آید خطای FE ظاهر می شود.

بررسی ارور  HE ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که برای مدار گرم کن ماشین ظرفشویی مشکل به وجود آید، خطای HE ظاهر می شود. این خطا اکثر مواقع نیازی به ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نداشته باشد.

بررسی ارور  TE ماشین ظرفشویی ال جی

خطایTE  مربوط به بالا بودن بیش از حد دمای ورودی و یا ایراد در ترمیستور ماشین ظرفشویی است.

بررسی ارور PF ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که جریان برق ماشین ظرفشویی ال جی دچار مشکل شود یا قطع شود ارور PF  ظاهر می گردد.

بررسی علامت CD ماشین ظرفشویی ال جی

در صورت مشاهده علامت CD روی نمایشگر ماشین ظرفشویی ال جی نگران نباشید. این کد نشانگر این است که ماشین ظرفشویی در حال خشک کردن با باد سرد و شستشوی و خشک کردن ظروف است.

با انتخاب cd به فاصله نیم ساعت بعد از اتمام برنامه شستشو ظروف، باد سرد همچنان برای خشک کردن ظروف ادامه خواهد داشت. البته قبل از ۳۰ دقیقه با باز کردن درب ماشین ظرفشویی باد سرد هم قطع خواهد شد.

بررسی علامت cl ماشین ظرفشویی ال جی

شما می توانید با انتخاب علامت cl قفل کودک را فعال کنید. تا کلیه کلیدها قفل شود و کودک نتواند برنامه و فعالیت دستگاه را تغییر دهد.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی

در این قسمت رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشوییLG  را بررسی خواهیم کرد. مشکلاتی که به راحتی قابل حل هستند و شاید نیازی به تکنسین نباشد. قبل از درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان موارد زیر را چک کنید، شاید مشکل ظرفشویی شما نیازی به تکنسین نداشته باشد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی LG

در صورتی که دوشاخ به درستی در پریز قرار نداشته باشد و سیستم برق رسانی به درستی کار نکند دستگاه LG روشن نمی شود. البته خراب بودن یک سری از قطعات هم ممکن است باعث شود این دستگاه روشن نشود از جمله:

فیوز برق، کابل و دوشاخه، قطع بودن یا سوختن مدار، به درستی قفل نشدن درب، خراب بودن میکروسوئیچ، تایمر، برد الکتریکی، پمپ تخلیه، خراب بودن فیلتر نویز، قطع بودن پاور اصلی، خراب بودن سیم ها  و… .

به درستی خشک نشدن ظروف در ظرفشویی ال جی

سیستم حرارتی ظرف ها را خشک می کند. اگر ظروف به درستی خشک نباشد می تواند بر اثر خراب بودن موارد زیر باشد:

سیستم برد الکترونیک، مولتی متر المنت حرارتی، جریان ترموستات، هیتر و…

البته مواردی مانند پر بودن بیش از ظرفیت دستگاه، چیدمان اشتباه ظروف، استفاده نامناسب از مواد جلا دهنده، عدم انتخاب گزینه Heated Dry و… هم می تواند باعث خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی LG شود.

تخلیه نکردن ظرفشویی ال جی

بعد از چرخه شستشویی ظرفشویی آب و کف نباید در دستگاه ظرفشویی LG باقی بماند. اما اگر آب به خوبی تخلیه نشده بود و کف در آن بود می تواند به دلایل زیر باشد:

 1. گرفتگی، مسدودی، تمیز نبودن و خرابی فیلتر ظرفشویی در اثر گچ ها و کثیفی آب، زباله ها و فاضلاب ها و…
 2. خرابی و مشکل در شلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و..

نشتی در ماشین ظرفشویی ال جی

این مشکل می تواند بر اثر خرابی و معیوب بودن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، فیلتر تخلیه، خرابی برد الکترونیک، مسدود شدن مسیر تخلیه و… باشد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

به دلیل حساسیت و پیچیدگی ماشین ظرفشویی ال جی نیاز هست مرتب بررسی و سرویس شود. یکی از بهترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان، مجموعه ما است.

در مرکز ما تمامی خدمات با گارانتی دو ماهه به شما ارائه می گردد. همچنین هزینه ها برای شما شفاف سازی شده و طبق مصوبه اتحادیه دریافت می گردد. شما می توانید در کنار بهره مندی از تخصص تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان ما، از این خدمات نیز بهره مند شوید.

شماره تماس ما در اصفهان

شماره تماس تعمیرات ال جی در اصفهان

در صورتی که برای ماشین ظرفشویی شما مشکلی به وجود آمد یا قصد سرویس آن را داشتید، می توانید با شماره تماس های مجموعه ما در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید.

استفاده از فرم درخواست سرویس و روش های دیگر هم برای راحتی و دسترسی بهتر شما عزیزان فراهم شده است. شرکت ما متخصصان باتجربه و کارآمد را در مجموعه خود استخدام کرده است.

شماره تماس و ارتباط با تکنسین های ما: 09130108396

آدرس سایت اینترنتی ما : tamiratlg.com

سخن آخر

بسیاری از عزیزان در شهرستان اصفهان و شهرهای حومه به ما اعتماد کرده اند و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی و دیگر محصولات این شرکت را به ما سپرده اند. پشتیبانی شبانه روزی، پیگیری برطرف شدن مشکل، امکان شکایت و گله از تکنسین و… در مجموعه ما فراهم شده است.

مرکز ما علاوه بر تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان خدمات دیگری هم ارائه می دهد. تعمیرات انواع لباسشویی، تعمیرات یخچال های فریزر یا ساید بای ساید و.. را هم متخصصان این شرکت بر عهده می گیرند.

در ضمن متخصصان و تکنسین های که تجربه کافی دارند هم بعد از تست و احراز هویت و اعتماد سازی هم می توانند به مجموعه ما اضافه شوند.

 

5/5 - (1 امتیاز)