تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

در این مقاله سعی بر آن شده درباره تاریخچه کمپانی الجی، مشکلات رایج لباسشویی ال جی، ارورها، هزینه تعمیر، سرویس های دوره ای لباسشویی الجی و در آخر به بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان اشاره کنیم.

شرکت ال جی (LG)، یک شرکت چند ملیتی کره ‌ای است که در سال 1958 تأسیس شده است. ال جی در ابتدا به عنوان یک شرکت تولید لوازم خانگی آغاز به کار کرد و سپس توسعه فعالیت‌ های خود را به صنایع دیگر نظیر الکترونیک، تلفن همراه، تجهیزات شبکه، باتری و انرژی و محصولات دیجیتال گسترش داد.

شرکت ال جی یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان است و محصولات متنوعی از جمله تلویزیون های هوشمند، یخچال ها، ماشین لباسشویی ها، ماشین ظرفشویی ها، ماکروفرها و… را تولید می کند. محصولات ال جی با داشتن قابلیت های خاص و فناوری های پیشرفته، از جمله فناوری هوشمند، به کاربران خود راحتی بیشتری در استفاده از آنها را می دهد.

همچنین کیفیت ساخت و عملکرد بالای محصولات ال جی، از دلایل اصلی گسترش بازار این شرکت در سطح جهانی است. سهم این شرکت در بازار ایران هم بسیار پررنگ می باشد، به طوری که امروزه در هر خانه یک ایرانی محصولات شرکت ال جی وجود دارد. این امر باعث شده تعداد مراکز تعمیراتی آن در کشور بسیار شود.

مجموعه “ما” یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان می باشد که می تواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد، کافیست درخواست های خود را در سایت ثبت نمایید و یا با مجموعه ما تماس بگیرید.

جهت ارتباط با مجموعه “ما” جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

مشکلات رایج و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

مشکلات رایجی که ممکن است در ماشین لباسشویی ال جی شما به وجود آید شامل موارد زیر می شود. توجه داشته باشید که در بعضی از این مشکلات نیاز است که شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان با مرکز ما تماس بگیرید و بدون تخصص اقدام به تعمیر لباسشویی نکنید.

خطاهای الکترونیکی لباسشویی ال جی

ماشین لبا‌سشویی شما ممکن است خطاهای الکترونیکی نمایش دهد که در این صورت بهتر است به دفترچه راهنمایی ماشین لباس‌شویی خود مراجعه کنید و راهنمایی‌های لازم را دنبال کنید.

عدم آبگیری لباسشویی الجی

عدم آبگیری لباسشویی الجی

ممکن است خطوط آب مسدود شده باشند یا شیر آب قطع یا بسته باشد.

چرخه شستشوی نامناسب

ممکن است برنامه شستشوی انتخاب شده برای لباس‌ها، نامناسب باشد، بنابراین بهتر است راهنمایی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و برنامه شستشوی مناسب برای لباس ‌های خود را انتخاب کنید.

صداهای غیرعادی و لرزش های زیاد لباسشویی ال جی

عدم توازن لباس ‌ها: اگر لباس‌ها به طور نامناسب در دستگاه قرار داده شوند یا تعداد زیادی از لباس‌ ها در دستگاه قرار گرفته باشند، این می‌تواند باعث عدم توازن و لرزش دستگاه شود.

قطعات درونی لباسشویی خراب یا کثیف شده اند: قطعات درونی ماشین لباس‌شویی ممکن است به دلایل مختلفی خراب یا کثیف شوند که باعث صدای ناهنجار و لرزش دستگاه می‌شود.

پایه نامناسب: اگر دستگاه بر روی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، ممکن است باعث لرزش و صدای ناهنجار شود.

بالانس نبودن مکان ماشین لباسشویی ال جی: این امر در بلند مدت باعث لرزش ها و صداهای ناهجاری از قطعات متحرک لباسشویی می شود.

در صورتی که هیچ کدام از این موارد نبود، جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان با ما در تماس بگیرید.

عدم تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی الجی

یکی از این دلایل می‌تواند ایراد در پمپ تخلیه باشد که باعث مشکل در خروجی آب می‌شود. همچنین، ممکن است فیلتر تخلیه در ماشین لباسشویی شما مسدود شده باشد که باعث مشکل در خروجی آب می‌ شود.

لباس‌ها به درستی شسته نمی‌ شوند

اگر لباس ‌های شما به درستی شسته نشوند، ممکن است برنامه شستشوی انتخاب شده مناسب نباشد یا لباس‌ های شما به درستی توزیع نشده باشند. در واقع زیاد بودن حجم لباس ها مانع تمیز شدن آنها می شود.

عدم چرخش درام لباسشویی ال جی

در این موقع یا ایراد از سیم پیچی موتور است یا تسمه از جای خود خارج شده است(موتورهای تسمه ایی). شما عزیزان می توانید هنگام مواجه شدن با هر یک از این مشکلات با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های ما در اسرع وقت به محل اقامت شما جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان اعزام شوند.

ارورهای ماشین لباسشویی الجی

کدخطای IE کدخطای OE
کدخطای UE کدخطای DE
کدخطای TE کدخطای FE
کدخطای CE کدخطای PE
کدخطای LE کدخطای SE یا 5E
کدخطای PF کدخطای AE

ایرادات و مشکلات به وجود آمده در ماشین لباسشویی ال جی به صورت کد خطا بر روی نمایشگر لمسی دستگاه ظاهر می شود. در ادامه مطلب به معانی و مفاهیم ارورهای لباسشویی ال جی اشاره خواهیم کرد.

ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی

ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی به مشکلات ورود آب به دستگاه اشاره دارد. برخی از علت‌ های ایجاد این خطا شامل کثیفی یا انسداد فیلتر، خرابی و انسداد لوله آب، بسته بودن شیر آب ورودی و خرابی سنسور ورود آب می باشد.

ارور OE در لباسشویی ال جی

ارور OE در لباسشویی ال جی

ارور OE در لباسشویی ال جی به معنای اشکال در خروج آب است. این بدان معناست که دستگاه نمی ‌تواند آب را به درستی خارج کند و ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در دستگاه شود.

ارور UE در ماشین لباسشویی الجی

کد خطای UE در لباسشویی ال جی به معنی خطای توازن است. این خطا معمولا به دلایل زیر پیش می آید:

 • توزیع نامناسب لباس ها در داخل دیگ لباسشویی
 • کم بودن حجم لباس های داخل لباسشویی الجی
 • ایراد در قسمت تاخو لباسشویی
 • ایراد در قسمت روتور لباسشویی الجی

ارور DE لباسشویی الجی

این ارور زمانی در ماشین لباسشویی ال جی رخ می دهد که درب دستگاه ایراد داشته باشد. برای بررسی درب و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

ارور TE در ماشین لباسشویی الجی

این ارور زمانی اتفاق می افتد که آب داخل دیگ محفظه لباسشویی بیش از حد تعیین شده گرم شده باشد. برای رفع ارور باید قطعات زیر بررسی شود:

 • قطعه ترمیستور ماشین لباسشویی ال جی
 • هیتر المنت
 • سیم کشی های متصل به المنت
 • برد الکترونیکی دستگاه

ارور FE در لباسشویی ال جی

در این ارور ماشین لباسشویی ال جی بیش از حد مجاز و طبیعی آبگیری می کند. جهت تشخیص عیب و رفع ارور Fe موارد زیر را بررسی نمایید:

 • بررسی قطعه شیر برقی ورودی آب ماشین لباسشویی ال جی
 • بررسی حسگر هیدروستات لباسشویی
 • چک کردن اتصالات و سیم پیچ های بین هیدروستات و برد ماشین لباسشویی
 • بررسی قطعه برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی

ارور PE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور نشان دهنده آن است که حسگر هیدروستات دچار مشکل شده است. البته گاهی اوقات ایراد می تواند از اتصالات و همچنین برد الکترونیکی دستگاه باشد. جهت آنکه بتوانید عیب دقیق این ارور راه تشخیص دهید باید از کمک یک تکنسین استفاده کنید. مجموعه تعیمرات ال جی می تواند در عیب یابی ارور PE و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان به شما عزیزان کمک کند.

ارور CE در ماشین لباسشویی الجی

این امر نشان‌ دهنده آن است که ولتاژ ورودی به موتور ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز است. جهت عیب یابی و رفع این ارور یک بار ماشین لباسشویی ال جی رو ریست نمایید. اگر باز هم این ارور باقی ماند موارد زیر را بررسی کنید:

 • اندازه گیری میزان برق نوسان شهری(استفاده از ترانس)
 • بررسی و چک برد الکترونیکی
 • بررسی سیم کشی ها و اتصالات ماشین لباسشویی ال جی

ارور LE در لباسشویی الجی

این ارور نشان دهنده آن است که مجموعه موتور ماشین لباسشویی ال جی دچار اختلال شده است. در ای حالت شما باید مواردی را بررسی کنید: چک و بررسی قطعه تاخو، بررسی روتور، بررسی قطعه استاتور و بررسی مسیر سیم پیچ ها اتصالات و برد الکترونیکی لباسشویی ال جی.

ارور SE یا 5E ماشین لباسشویی ال جی

ارور SE یا 5E ماشین البایشویی ال جی

این ارور هم مانند ارور قبلی مربوط به سنسور موتور ماشین لباسشویی می باشد. ابتدا یک بار جهت رفع مشکل، دستگاه را ریست کنید. بعد از ریست، بررسی کنید که همه چی به حالت عادی بازگشته باشد. در غیر این صورت جهت عیب یابی موتور باید از یک تکنسین با تجربه در این زمینه استفاده کنید.

می توانید از متخصصین مجموعه ما جهت رفع عیب ارور SE و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان کمک بگیرید.

کد خطای PF در لباسشویی الجی

این کد خطا هنگامی بر روی نمایشگر دستگاه ال جی ظاهر می‌ شود که منبع تغذیه لباسشویی دچار اختلال شده باشد. موارد زیر را جهت عیب یابی این ارور بررسی نمایید:

 • بررسی برق ورودی به ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن ماشین لباسشویی حین شستشو (دوباره لباسشویی را راه اندازی کنید).
 • در صورت رفع نشدن اب از یک متخصص کمک بگیرید.

ارور AE در لباسشویی ال جی

این ارور هنگام نشتی ماشین لباسشویی ال جی رخ می دهد. در این هنگام تمامی اتصالات ورودی و خروجی آب را در لباسشویی بررسی کنید در صورت آسیب دیدگی و پارگی لوله ها آنها را تعویض نمایید.

در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید، با ما در مجموعه ما جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

هزینه هایی که جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر می شود:

 • عیب یابی لباسشویی ال جی
 • هزینه تعویض قطعات
 • هزینه تعمیر قطعات لباسشویی ال جی
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
 • ایاب و ذهاب

شما می توانید برای دریافت قیمت تعمیرات با مجموعه ما تماس بگیرید. برای دریافت قیمت باید یک تعمیرکار دستگاه شما را عیب یابی کرده باشد و شما بدانید که مشکل دستگاه شما دقیقا از کدام قطعه و یا قسمت لباسشویی است.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

ما سعی کرده ایم که با بروز نگه داشتن دانش فنی خود بتوانیم انواع مدل های ماشین لباسشویی الجی را عیب یابی و تعمیر کنیم. همچنان مجموعه ما برای رضایت مندی و راحتی شما سرویس و تعمیر در محل را راه اندازی کرده است. اگر در شهر اصفهان و حومه زندگی می کنید، می توانید با استفاده از سایت تمامی درخواست های تعمیری خود را ثبت نمایید‌ تا تکنسین های ما در اسرع وقت به محل سکونت شما اعزام شوند‌.

چرا تعمیرات ال جی برای تعمیر لباسشویی؟

مجموعه تعمیرات ال جی توانسته در طی سال ها فعالیت اعتماد و اعتبار بالایی را کسب کند. این امر به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است که در تمامی آن ها رفاه مشتری در نظر گرفته شده است. ویژگی های مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان تعمیرات ال جی به شرح زیر می باشد:

 • تجربه و تخصص تکنسین ها: مرکز تعمیرات ال جی دارای تیمی از تکنسین‌ های مجرب و آموزش‌ دیده است که تخصص آنها در تعمیر محصولات ال‌ جی است. این افراد با طیف گسترده ‌ای از محصولات ال ‌جی، از جمله یخچال ‌ها، ماشین ‌های لباسشویی و ظرفشویی آشنا هستند.
 • خدمات سریع و به‌ موقع: ارائه خدمات سریع و به‌ موقع یکی از تعهدات مجموعه ما است. ما تلاش خود را به کار گرفته ایم که زمان پاسخگویی سریع و برنامه‌ ریزی انعطاف‌ پذیر برای تعمیرات را تضمین کنیم تا اختلال در زندگی روزمره مشتریان به حداقل برسد.
 • قطعات اورجینال: قطعات اورجینال و اصلی ال‌ جی در تعمیرات ما استفاده می شود. این از این نظر است که تعمیرات با کیفیت بالا انجام ‌شود و طول عمر دستگاه حفظ ‌شود.
 • ضمانت کار: مرکز تعمیرات ما کار خود را تضمین می کند و ضمانت ‌نامه ‌ای را ارائه می دهد که نشان ‌دهنده تعهد ما به کیفیت و اطمینان از تعمیرات است. ما ضمانت 60 روزه تعمیرات داریم.
 • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل: به این معنی که تکنسین‌ ها مستقیماً به خانه یا محل کار شما می ‌آیند تا تعمیرات را انجام دهند.
 • شفافیت در قیمت ‌ها: ما قیمت‌ های خود را به صورت شفاف و واضح ارائه می دهیم. قبل از شروع کار برآورد هزینه ‌ها را ارائه می دهیم و هرگونه هزینه اضافی را مشخص می کنیم. ما با شفافیت در قیمت ‌گذاری صداقت و حرفه ‌ای بودن مرکز را نشان می دهیم.

انتخاب مرکز تعمیرات ال‌ جی در اصفهان تضمین می ‌کند که دستگاه‌ های شما توسط متخصصان آموزش ‌دیده تعمیر می‌ شوند و می‌ توانید از کارایی طولانی ‌مدت و عملکرد بی ‌نقص آنها اطمینان داشته باشید.

شماره تماس ما برای تعمیر لباسشویی الجی در اصفهان

می توانید جهت ثبت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان با شماره 09130108396 تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

5/5 - (1 امتیاز)