تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

در ادامه شما را با ارورها و بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان آشنا خواهیم کرد. در روزگار امروزی با ساخت انواع لوازم الکتریکی و الکترونیکی شرایط برای انسان ها جهت گذراندن امور روزمره خود با سهولت بیشتری همراه گشته است.

یخچال وسیله ای است که اختراع آن سبب شده تا تحول قابل توجهی در سبک زندگی انسان ها پدید آید. شرکت ال جی که تحت نظر کشور کره جنوبی فعالیت می کند جزء برترین برندهای جهانی تولید کننده لوازم الکتریکی از جمله انواع یخچال ها به شمار می رود.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

معرفی تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

همانگونه که گفته شد شرکت ال جی در زمینه تولید انواع یخچال فریزرها فعالیت داشته که از معروف ترین آن ها می توان مدل ساید باید ساید را نام برد. این نوع دستگاه جزء پرفروش ترین نمونه یخچال های ساخت این شرکت بوده و در اقصی نقاط جهان نسبت به خریداری آن اقدام می شود.

یخچال های ساید باید ساید که به یخچال های دوقلو معروف هستند، نسبت به یخچال های معمولی، ظرفیت بیشتر و همچنین شکل ظاهری جذاب تری داشته که توجه خریداران را به سوی خود جلب می کنند.

همکاران ما در مجموعه “ما” که در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان فعالیت می کنند، می توانند خدمات بسیار مناسبی را به شما عزیزان برای این دستگاه پرطرفدار ارائه دهند.

عیب یابی و مشکلات رایج یخچال های ساید باید ساید ال جی

عدم خنک کنندگی یخچال ساید بای ساید ال جی به میزان لازم

 از مهم ترین دلایل این امر می توان به برفک زدگی اواپراتور، مشکل در سنسور ها، کمپرسور یا فن دستگاه و همچنین نشت گاز اشاره کرد.

شنیده شدن صداهای غیرطبیعی از یخچال ساید بای ساید ال جی

هنگامی که فن دستگاه یا کمپرسور دچار خرابی شده باشد و همچنین یخچال تراز نباشد، احتمال به گوش رسیدن صداهای غیر طبیعی از دستگاه وجود داشته که ممکن است موجب سلب آرامش ساکنین منزل شود.

یخچال ساید بای ساید ال جی به صورت مداوم روشن می ماند

یخچال ساید بای ساید ال جی به صورت مداوم روشن می ماند

نشت گاز و همینطور خرابی سنسورها یا ترموستات دستگاه می توانند موجب کارکرد یخچال به صورت یکسره شده که در این صورت علاوه بر انجماد مواد غذایی درون یخچال، عملکرد کلی آن را نیز دچار اختلال می گردد.

آسیب دیدگی لاستیک دور درب یخچال ساید ال جی

زمانی که لاستیک های موجود دور درب یخچال آسیب دیده باشند موجب اتلاف بخش زیادی از انرژی و سرمای فضای داخلی یخچال شده و به دنبال آن طول عمر کمپرسور را با کاهش مواجه می سازد. همچنین در این صورت مصرف برق به مقدار قابل توجهی رو به افزایش خواهد رفت.

اختلال در عملکرد سیستم دیفراست یخچال فریزر

در صورتی که دیفراست یخچال فریزر وظیفه خود را به درستی انجام ندهد، باعث برفک زدگی دستگاه شده که در این هنگام می بایست قطعاتی مانند برد، سنسور، المنت، ترمودیسک، ترموفیوز و تایمر دیفراست توسط تعمیرکاران مجرب مورد بررسی قرار بگیرند.

شما همشهریان گرامی می توانید با خیال آسوده موارد مربوط به تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان را به همکاران ما در مجموعه ما بسپارید.

عدم کارکرد فن کندانسور یخچال ساید بای ساید LG

آسیب دیدگی کمپرسور یخچال ساید مهم ترین نتیجه خرابی فن کندانسور دستگاه است. در این هنگام معمولا صدای غیر طبیعی از قسمت پشت یخچال به گوش رسیده و دمای اطراف آن نیز بیش از حد گرم می شود.

موتور یخچال ساید ال جی به خوبی کار نمی کند

در این هنگام موتور دستگاه برای لحظاتی به کار افتاده و سپس بلافاصله قطع می گردد. مشکل فوق می تواند ناشی از سوختگی کمپرسور یا خرابی رله اورلود باشد.

خرابی برد الکترونیک یخچال ساید ال جی

در اغلب دستگاه های الکترونیکی، برد نقش فرمانده را برعهده داشته و به قسمت های گوناگون فرمان می فرستد. از مهم ترین دلایل از کار افتادگی برد یخچال، نوسانات برقی و احتمال نفوذ رطوبت در آن بوده که در این صورت چاره ای جز تعمیر یا تعویض این قطعه نخواهد بود.

از کار افتادگی صفحه دیجیتال روی دستگاه

صفحه نمایشگر یخچال از مهم ترین قطعات به کار رفته در آن می باشد که اطلاعات لازم را در زمینه اخرین وضعیت دستگاه به مصرف کنندگان و تعمیرکاران ارائه می نماید. در صورت ایجاد ضربه یا شست و شو ممکن است آسیب ببیند که در این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض آن توسط متخصصان تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی خواهد بود.

ارورهای یخچال ساید بای ساید ال جی

ارورهای یخچال ساید بای ساید ال جی

صفحه نمایشگر یخچال جزء مهم ترین قطعات استفاده شده در این دستگاه می باشد. تعمیرکاران با استفاده از کد خطاهایی که بر روی این صفحه به نمایش در می آیند با سهولت بیشتری نسبت به عیب یابی و تعمیر دستگاه اقدام می نمایند. در ادامه مقاله قصد داریم رایج ترین این کدها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کارشناسان ما در مجموعه ما، با تخصص کامل بر تعمیر یخچال ساید بای سایر ال جی در اصفهان این توانایی را دارند تا به کمک این کدها و البته مهارت و تجربه های فراوان خود در اسرع وقت نسبت به رفع عیوب یخچال ها اقدام نموده و به همشهریان محترم خدمات ارائه نمایند.

ارور DSR ارور OFF ارور HSE ارور RFE
ارور DHR ارور GFE ارور RDS ارور RDH
ارور ERIF ارور ERGF ارور ERHS ارور ERRF
ارور EOD ارور EC1 ارور RES ارور EDR
ارور EJS ارور EDL ارور EES ارور ECO
ارور EIF ارور ERF ارور ECF ارور EFF
ارور EIT ارور EGF ارور EIS ارور EHS
ارور ERS ارور EFS ارور RSE ارور COE
ارور CFE ارور FFE ارور DHF ارور DSF
ارور FDH ارور FDS ارور ERCO ارور ERCF
ارور ERFF ارور ERRS ارور ERFS ارور ESS

کد خطای DSR

به نمایش درآمدن کد خطای فوق بر روی صفحه دیجیتال یخچال ساید به این معناست که سنسور دیفراست دچار مشکل شده و مراجعه به کارشناس و تعمیرکار متخصص جهت رفع مشکل چاره کار خواهد بود.

کد خطای OFF

گاهی اوقات کمپرسور یخچال خاموش بوده و دستگاه نمی تواند عملیات سرما سازی را انجام دهد که در این صورت معمولا کد خطای OFF را می توان بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید ال جی مشاهده کرد.

کد خطای HSE ساید بای ساید ال جی

این کد خطا به خرابی سنسور تشخیص میزان رطوبت در یخچال ارتباط داشته و البته برد دستگاه نیز ممکن است دچار اختلال شده باشد.

کد خطای RFE

فن یخچال از مهم ترین قطعات تعبیه شده در آن می باشد و در صورت بروز هر نوع اشکال در عملکرد آن، کد خطای RFE به نمایش در آمده و یا اینکه ممکن است برد دستگاه فرمان لازم را صادر ننماید.

کد خطای DHR

از شایع ترین کد خطاهای یخچال ساید، DHR است و عموما هنگامی به نمایش درآمده که سیستم برفک زدایی دستگاه به خوبی عمل نکرده باشد.

کد خطای GFE

فعال شدن این کد خطا نشان می دهد که حسگر تشخیص دهنده مقدار حجم ورودی آب دچار خرابی شده و یا اینکه فشار آب پایین باشد.

کد خطای RDS در یخچال ساید ال جی

این ایراد مربوط به زمانی است که حسگر دیفراست یخچال ساید بای ساید LG آسیب دیده و یا اینکه ارتباط آن با برد الکترونیکی دستگاه قطع شده باشد.

کد خطای RDH

کد خطای RDH یخچال ساید بای ساید ال جی

این ارور نیز مربوط به زمانی می شود که هیتر دیفراست یخچال عملکرد نامطلوبی را از خود ارائه نماید.

کد خطای ERIF

نشان داده شدن این کد خطا به معنای آن است که فن یخساز یخچال ساید دچار ایراد شده است. با در نظرگیری اهمیتی که این قطعه در عملکرد بدون نقص دستگاه دارد، پیشنهاد ما مراجعه به متخصصان تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان برای ساکنین این شهر به منظور رفع مشکل فوق است.

کد خطای ERGF

هنگامی که حسگر تشخیص مقدار جریان آب وارد شده به یخچال به درستی عمل نکند این ارور مشاهده می شود.

کد خطای ERHS

وقتی که حسگر تشخیص دهنده مقدار رطوبت درون یخچال دچار مشکل باشد ارور ERHS نمایان می شود.

کد خطای ERRF

ارورERRF  مربوط به زمانی می شود که فن یخچال عملکرد طبیعی خود را نداشته باشد.

کد خطای EOD در یخچال ساید بای ساید ال جی

از آن جایی که بسیاری از مدل های یخچال ساید مجهز به سیستم وای فای هستند، هنگام بروز هرنوع مشکل در عملکرد آن با ارور EOD به اطلاع مخاطب می رسد.

کد خطای EC1

این کد خطا نیز از رایج ترین ارورهای به نمایش در درآمده در صفحه نمایشگر یخچال است که علت اصلی آن قطع رابطه میان برد اصلی و برد دیسپلی دستگاه است.

کد خطای RES

RES  دیگر کد خطایی است که هنگام اختلال در جا به جایی اتومات کشوهای مربوط به فریزر یخچال ساید ال جی دیده می شود.

کد خطای EDR

در برخی مدل از یخچال های ساید بای ساید ال جی این ارور به وفور در زمان ایجاد مشکل هنگام حرکت اتومات کشوهای قسمت فریزر مشاهده می شود.

کد خطای EJS

این ارور هم مربوط به زمانی می شود که جا به جایی اتومات کشوهای فریزر دچار مشکل شده باشد. در صورتی که موفق نشدید ارور را رفع کنید، می توانید از خدمات مجموعه ما در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان بهره مند شوید.

کد خطای EDL

ارور فوق نیز در مواقعی دیده می شود که کشوهای فریزر به صورت اتومات باز یا بسته نشوند.

کد خطای EES در یخچال ساید بای ساید LG

هنگامی که عملیات بازگشایی اتومات درب یخچال دچار مشکل شود ارور EES به نمایش در می آید.

کد خطای EED

این کد خطا نیز مخصوص زمانی است که درب یخچال ساید ال جی به صورت اتومات باز نشود.

کد خطای ESS

در پاره ای از مواقع حسگر مربوط به قسمت مراقبت از مواد غذایی در یخچال دچار مشکل شده که این کد خطا به نمایش در می آید.

کد خطای ECO

کد خطای ECO یخچال ساید ال جی

هنگام قطع اتصال میان برد اصلی و برد دیسپلی در یخچال ساید این ارور ظاهر می شود که لازم است توسط متخصصین ورزیده مورد بررسی قرار گرفته و بدین منظور همکاران ما در مجموعه ما، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان، آماده ارائه خدمات لازم در سطح این شهر می باشند.

کد خطای EIF

با مشاهده این ارور می توان متوجه خرابی فن یخساز یخچال ساید ال جی شده و نسبت و رفع مشکل اقدام کرد.

کد خطای ERF

هنگامی می توان این ارور را بر روی صفحه دیجیتال یخچال ساید مشاهده نمود که فن یخچال آسیب دیده یا اینکه در فرایند ارتباط آن با برد اختلال به وجود بیاید.

کد خطای ECF

ممکن است عملکرد فن کندانسور یخچال ساید بای ساید ال جی در اثر گذشت زمان دچار مشکلاتی شود و ارور ECF ظاهر شود.

کد خطای EFF

این کد خطا به خرابی فن فریزر در یخچال ساید ارتباط دارد.

کد خطای EIT

زمانی که قسمت یخساز یخچال عملکرد صحیح خود را از دست داده باشد ارورEIT  مشاهده شده که در این صورت می بایست حتما به تعمیرکار مخصوص مراجعه شود.

کد خطای EGF

ارور فوق نیز مربوط به زمانی می شود که سنسور مربوط به تشخیص جریان ورود آب به یخچال به درستی عمل نکرده باشد.

کد خطای EIS

کد خطای EIS هنگامی پدیدار می گردد که حسگر مربوط به یخساز در دستگاه ایراداتی داشته باشد.

کد خطای EHS

حسگر مربوط به سنجش میزان رطوبت در درون دستگاه از مهم ترین قطعات تعبیه شده در یخچال ساید بای ساید ال جی بوده که در صورت خرابی آن این ارور مشاهده می شود.

کد خطای ERS

هنگامی که سنسور مربوط به یخچال دچار مشکل شود ارور ERS بر روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شود.

کد خطای EFS

این ارور مربوط به زمانی است که سنسور فریزر ساید عملکرد مطلوب خود را از دست بدهد.

کد خطای RSE

هنگام خرابی حسگر داخلی یخچال و فریزر ارور RSE نشان داده می شود.

کد خطای COE

در پاره ای از مواقع و با گذشت زمان ممکن است ارتباط میان برد اصلی و برد دیسپلی یخچال از بین برود. به منظور رفع این مشکل ما به شما همشهریان، مراجعه به کارشناسان خود در مجموعه ما، جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان را توصیه می کنیم.

کد خطای CFE

خرابی فن کندانسور یخچال دلیل اصلی به نمایش در آمدن این کد خطا می باشد.

کد خطای FFE

در زمان به نمایش در آمدن این ارور احتمالا فن فریزر یخچال عملکرد درستی ندارد.

کد خطای DHF

زمانی که هیتر دیفراست یخچال دچار مشکل شده و عملیات برفک زدایی به خوبی صورت نگیرد ارور DHF نمایش داده می شود.

کد خطای DSF

کد خطای FDS در ساید بای ساید ال جی

نمایان شدن این کد خطا به این معنا می باشد که حسگر مربوط به سیستم برفک زدایی یخچال ساید بای ساید LG عملکرد صحیح خود را از دست داده است.

کد خطای FDH

خرابی هیتر دیفراست قسمت فریزر در یخچال ساید ارور FDH را برای مخاطب به نمایش در می آورد. تعمیرکاران مجموعه ما، با انجام بررسی های لازم علت ارور را مشخص خواهند کرد و سپس به تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان و در منزل شما خواهند پرداخت.

کد خطای FDS

این ارور نشان دهنده این می باشد که حسگر دیفراست فریزر خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض از سوی متخصص دارد.

کد خطای ERCO

عدم برقراری ارتباط بین برد اصلی و برد دیسپلی در یخچال ساید شایع ترین دلیل به نمایش درآمدن این ارور می باشد.

کد خطای ERCF

زمانی که فن کندانسور یخچال ساید از بین برود معمولا کد خطای ERCF به نمایش در خواهد آمد.

کد خطای ERFF

هنگامی که فن فریزر در یخچال ساید دچار مشکل شود این کد خطا ظاهر شده که در این صورت لازم است نسبت به تعمیر یا تعویض این قطعه اقدام شود.

کد خطای ERRS

وقتی که حسگر یخچال ساید بای ساید ال جی خراب شده و یا اینکه فرمان از سوی برد صادر نشود، می توان شاهد این کد خطا بر روی صفحه دیجیتال دستگاه بود.

کد خطای ERFS

نمایان شدن ارور ERFS به معنای این بوده که سنسور فریزر در یخچال ساید دچار مشکل شده است.

بهترین مجموعه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان کجاست؟

بهترین مجموعه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

شما همشهریان عزیز و گرامی می توانید به منظور رفع مشکلات احتمالی مربوط به یخچال و فریزر خود به مجموعه ما مراجعه کنید. ویژگی های مجموعه ما که در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان و دیگر وسایل همچون ماشین ظرفشویی ال جی، ماشین لباسشویی ال جی و… فعالیت می کند، شامل موارد زیر می باشد:

  • ارائه گارانتی خدمات 60 روزه
  • انجام تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی در منزل
  • به روز بودن دانش تکنسین ها
  • دریافت هزینه شفاف و معقول
  • و…

شماره تلفن تعمیرکار یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان

لطفا جهت برقراری ارتباط با همکاران ما در مجموعه ما در شهر اصفهان به منظور عیب یابی و تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی خود با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

عواملی همچون نوع برند، میزان آسیب وارده به قطعات مختلف یخچال و شرایط ایاب و ذهاب از مهم ترین مواردی هستند که هزینه تعمیر آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو هزینه تعمیر یخچال ساید ال جی بعد از انجام عیب یابی توسط تعمیرکاران به شما اعلام می گردد.

 

5/5 - (1 امتیاز)