تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر از لوازم جدایی ناپذیر آشپزخانه هستند. در روزهای گرم سال که تمایل افراد به خوردن آب خنک زیاد است، تنها یخچال می تواند آب خنک را همیشه در دسترس ما قرار بدهد. تقریبا تمام یخچال فریزرهای جدید دارای آب سردکن هستند. برخی یخچال ها مخزن آب دارند و برخی پدال مستقیما به شیر آب متصل است. وجود این ویژگی این امکان را به ما می دهد که بدون باز کردن مکرر درب یخچال، به راحتی به آب سرد دسترسی داشته باشیم.

اما متاسفانه ممکن است پدال آب سردکن خراب شود و در دسترسی به آب سرد دچار مشکل شویم. در این مقاله در مورد خرابی و نحوه تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی صحبت خواهیم کرد. اما شما عزیزان می توانید برای تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی در اصفهان، از مجموعه تعمیرات ال جی کمک بگیرید.

جهت ارتباط با مجموعه “تعمیرات ال جی” جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

پدال آب سردکن یخچال فریزر چیست؟

پدال آب سردکن در یخچال، یک قسمت از دستگاه است که وظیفه‌ تأمین آب سرد را بر عهده دارد. با فشار دادن این پدال، آب سرد از سردکن یخچال خارج می ‌شود تا بتوانید از آن استفاده کنید. این ویژگی موجب می شود آب سرد به راحتی در دسترس شما قرار بگیرد. اگر در عملکرد این قطعه اختلالی مشاهده کردید، برای عیب یابی و تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی در اصفهان می توانید با مجموعه تعمیرات ال جی تماس بگیرید. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اصفهان را انجام می دهد.

دلایل خرابی پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی

دلایل خرابی پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی

خرابی پدال آب سردکن یخچال فریزر LG ممکن است به دلایل مختلفی باشد، از جمله:

 • استفاده بیش از حد: استفاده زیاد و مکرر از پدال آب می ‌تواند باعث خرابی و فرسودگی قطعات آن شود.
 • ورود آب: ورود آب به داخل پدال می ‌تواند باعث خرابی مکانیسم عمل آن شود.
 • آسیب فیزیکی: ضربه و آسیب به پدال نیز می ‌تواند باعث خرابی آن شود.
 • خرابی قطعات: خرابی قطعات داخلی می تواند موجب بروز مشکل در عملکرد پدال شود.

علائم خرابی پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی

علائم خرابی پدال آب سردکن یخچال فریزر ال‌ جی شامل موارد زیر می باشد:

 • عدم خروج آب: اگر آب از پدال خارج نمی ‌شود، ممکن است نشانه خرابی پدال باشد. البته ممکن است در مسیر ورودی آب نیز اختلال بوجود آمده باشد. به همین دلیل بایستی علائم دیگر را بررسی کرد و از خرابی پدال مطمئن شد. سپس نسبت به تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی اقدام کرد.
 • نشانه ‌های فیزیکی: مثلاً شکستگی، ترک خوردگی یا آسیب دیدگی در پدال می ‌تواند خرابی را نشان دهد.
 • عملکرد نادرست: اگر پدال آب سردکن به درستی عمل نمی‌ کند یا با مشکلاتی همراه است، ممکن است به خرابی آن اشاره کند.
 • صداهای غیرعادی: اگر هنگام استفاده از پدال آب سردکن متوجه صداهای غیرعادی از آن می شوید، ممکن است مشکلی در پدال وجود داشته باشد.

تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی

آیا پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی قابل تعمیر است؟

برای تعویض پدال آب سردکن، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا مطمئن شوید که یخچال خاموش است و از برق جدا شده است.
 • پدال قدیمی را با دقت از مکان خود جدا کنید. برای جداکردن آن بایستی پیچ های آن را باز کنید. اگر پیچ ندارد با استفاده از چاقو آن را بیرون بکشید.
 • پدال جدید را بر روی مکان مربوطه در یخچال قرار دهید و به دقت آن را متصل کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که پدال جدید به درستی نصب شده و محکم است.
 • برق را مجدداً وصل کرده و یخچال را روشن کنید و پدال جدید را تست کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

آیا پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی قابل تعمیر است؟

بله، پدال آب سردکن قابل تعمیر است. در برخی موارد، ممکن است با تعویض قطعه کوچکی از پدال بتوان مشکل آن را حل کرد. اما در برخی موارد نیز ممکن است نیاز به تعویض کامل پدال باشد. بهتر است برای تعمیر یا تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی خود به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید تا مشکل به درستی رفع شود.

هزینه تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی در اصفهان

هزینه تعویض پدال آب سردکن متغیر است. زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما بایستی هزینه ایاب ذهاب، هزینه عیب یابی، هزینه قطعه جدید و دستمزد تعویض را بپردازید. هزینه قطعه نیز بسته به مدل یخچال فریزر و مدل و جنس پدال دارد. برای اطلاع از هزینه احتمالی تعویض پدال می توانید با مجموعه تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

کلام آخر

در این مقاله در مورد پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی و تعویض آن صحبت کردیم. اما بهتر است برای این کار از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. زیرا عیب یابی و تعویض پدال نیاز به دانش و مهارت فنی دارد. ممکن است با تعویض پدال به طور خودسرانه متحمل پرداخت هزینه های اضافه شوید. برای تعویض پدال آب سردکن یخچال فریزر ال جی در اصفهان می توانید از مجموعه تعمیرات ال جی کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (8 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *