تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

در این مقاله به تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان پرداخته میشود. در روزگار امروزی که به عصر تکنولوژی معروف بوده، دستگاه های لوازم خانگی جزء اصلی ترین ملزومات مورد نیاز انسان ها به شمار می آیند. این محصولات شامل لوازمی همچون یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، تلویزیون و… بوده که هم اکنون برندهای گوناگونی در سرتاسر جهان اقدام به ساخت آن ها می نمایند.

در گذشته انسان ها غالبا به صورت دستی اقدام به شست و شوی پوشاک خود نموده که البته اینکار دارای معایب فراوانی نیز بود. این روزها با تولید انواع ماشین های لباسشویی فرایند شست و شوی لباس ها با سهولت و البته کیفیت بالاتری انجام می پذیرد.

شرکت ال جی را می توان از جمله برندهای پرطرفدار در عرصه ساخت مدل های گوناگون ماشین لباسشویی نام برد. در مقاله پیش رو نکاتی پیرامون تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان به اختصار شرح داده شده است. همکاران ما در مجموعه تعمیرات ال جی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی می باشند.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

معرفی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی را همچون بسیاری دیگر از محصولات لوازم خانگی قسمت های ریز و درشتی تشکیل داده که هرکدام از آن ها دارای وظایف مخصوص به خود در دستگاه می باشند. یکی از قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی ال جی،  المنت هیتر است که وظیفه گرم کردن آب موجود در درام دستگاه را بر عهده داشته و توان آن بین ۱۸۰۰ تا ۲۴۰۰ وات است.

در صورتی که به هر دلیلی عملکرد المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی دچار مشکل شود، جهت بررسی بیشتر وضعیت آن نیاز به مراجعه به مراکز مجاز تعمیر لوازم خانگی خواهد بود. گاهی ممکن است میزان شدت آسیب دیدگی این قسمت از دستگاه در حدی بوده که تعمیر آن امکان پذیر نباشد. در صورت مواجه با این مشکل لازم است هرچه سریع تر نسبت به تعویض قطعه مذکور اقدام شود.

بیشتر بخوانید در تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر لوازم خانگی ال جی در اصفهان

تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

 نشانه های خرابی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

به طور معمول آسیب دیدگی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی علائم خاصی را به دنبال داشته که شامل موارد زیر خواهند شد. ما در مرکز تعمیرات ال جی قادر خواهیم بود تا با استفاده از قطعات اصل و اورجینال خدماتی با کیفیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی نسبت به مراجعه کنندگان گرامی ارائه نماییم. همچنین تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان جزئی از فعالیت تکنسین های مجموعه تعمیرات ال جی محسوب می شود.

 • در هنگام کار با ماشین لباسشویی ال جی، فیوز و یا جریان اصلی الکتریسیته دستگاه به طور ناگهانی می پرد.
 • علی رغم آنکه عملکرد ماشین لباسشویی ال جی بدون مشکل در حال انجام بوده اما آب موجود در دستگاه به مقدار کافی گرم نمی شود.
 • با وجود آنکه زمان زیادی از فعالیت ماشین لباسشویی ال جی گذشته است، برنامه شست و شوی دستگاه پایان نیافته و همچنان در حال انجام می باشد.

مهم ترین دلایل آسیب دیدگی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی

در ادامه مطلب قصد داریم به برخی از اصلی ترین علل خرابی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی بپردازیم.

 • فعالیت دستگاه بدون آب

یکی از دلایلی که موجب از کار افتادگی و نهایتا سوختن المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی می شود این بوده که دستگاه بدون وجود آب شروع به کار نموده است. البته مدل های جدید ماشین لباسشویی ال جی به گونه ای طراحی می شوند که از برد الکترونیکی فرمان گرفته و تنها در صورت پر بودن مخزن دیگ اقدام به فعالیت می نمایند.

 • برد الکترونیکی آسیب دیده است

هنگامی که عملکرد برد الکترونیکی دستگاه دچار ایراد شده باشد نیز احتمال خرابی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که حتی اگر یکی از قطعات موجود بر روی برد الکترونیکی (ترانزیستور، رله، دیود، خازن و…) آسیب دیده باشند، کارکرد المنت هیتر دچار اختلال خواهد شد.

تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان و حومه همواره یکی از فعالیت های درخواستی از سوی همشهریان است. مجموعه تعمیرات ال جی متشکل از متخصصین مجربی بوده که در عرصه تعمیرات انواع لوازم خانگی به ارائه خدمات می پردازند.

 • کثیف شدن المنت هیتر

در طول مدت زمان کارکرد ماشین لباسشویی ال جی، ممکن است بر روی المنت هیتر لایه هایی از جرم پوشیده شوند. در صورتی که این قطعه از دستگاه به صورت دوره ای جرم گیری نشود، در انتقال حرارت به آب موجود در دیگ اختلال ایجاد خواهد کرد.

 • خوردگی و پوسیدگی المنت هیتر

عامل دیگری که باعث آسیب دیدگی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی شده، خوردگی و پوسیدگی این قطعه از دستگاه در طول مدت زمان کارکرد آن می باشد. لازم به ذکر است که در آب های شهری همواره مقدار زیادی رسوبات و املاح معدنی وجود داشته که موجب سوراخ شدن تدریجی المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی خواهند شود.

بیشتر بخوانید در تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی

چگونگی تست المنت ماشین لباسشویی ال جی

پیش از آنکه اقدام به تعویض المنت ماشین لباسشویی ال جی نماییم لازم است ابتدا قطعه مذکور را آزمایش کرده تا از خرابی آن مطمئن شویم. معمول ترین شیوه تست المنت ماشین لباسشویی ال جی به وسیله مولتی متر یا همان اهم متر می باشد.

بدین منظور می بایست ابتدا مقدار مقاومت قطعه مذکور را محاسبه نموده که به طور متوسط بین ۴۰ تا ۱۵۰ اهم باشد. نکته قابل توجه دیگر آنکه مقدار مقاومت بین پایه ها و بدنه المنت ماشین لباسشویی ال جی باید صفر باشد.

نحوه تعویض المنت ماشین لباسشویی ال جی

شما می توانید با مطالعه این مطلب نسبت به یادگیری نحوه تعویض المنت ماشین لباسشویی ال جی اقدام فرمایید. با این وجود بهتر است تا حتی الامکان انجام فرایند فوق به متخصصین مجرب در این زمینه واگذار شود. در ادامه به مراحل تعویض المنت ماشین لباسشویی ال جی اشاره می شوند.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ال جی همواره از برترین فناوری های روز دنیا به منظور انجام تعمیرات خود بهره می برند. این دوستان هم اکنون در زمینه تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نیز مشغول به فعالیت هستند.

 • قطع جریان برق موجود در دستگاه

پیش از هرگونه اقدامی ابتدا لازم است از عدم وجود جریان الکتریسیته در دستگاه اطمینان حاصل شود. بدین منظور می توان دوشاخه ماشین لباسشویی ال جی را از پریز برق جدا نمود.

 • جداسازی مخزن پودر و کنترل پنل

در مرحله بعد می بایست اقدام به جداسازی مخزن پودر و کنترل پنل دستگاه اقدام شود. برای اینکار پس از بازگشایی پیچ های مربوط به پنل که معمولا در پشت آن واقع شده اند، این قطعه (پنل) به راحتی از ماشین لباسشویی ال جی جدا خواهد شد.

توجه: از آنجایی که معمولا پیچ های مربوط به پنل در زیر مخزن پودر به کار می روند لازم است ابتدا این قطعه از دستگاه جدا گردد.

 • بازکردن درب ماشین لباسشویی ال جی

پس از موفقیت در انجام مراحل پیشین نوبت به بازکردن درب دستگاه می رسد. بدین منظور ابتدا باید قطعه لاستیکی از دور درب جداسازی شوند و سپس پیچ های مربوط به این قسمت باز شده تا درب ماشین لباسشویی ال جی جدا گردد.

عوامل تعیین کننده هزینه تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی

میزان هزینه پرداختی به منظور تعمیر محصولات لوازم خانگی و تعویض قطعات به کار رفته در آن ها با در نظرگیری برخی شرایط متفاوت می باشد. در ادامه به تعدادی از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی اشاره شده اند.

 • از آن جایی که قطعات لوازم جانبی ماشین لباسشویی در دو نوع اصل و فیک در بازار موجود هستند، بدون شک نمونه های اصلی از کیفیت و البته قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند.
 • دیگر عاملی که به طور نامحسوس بر روی مقدار هزینه پرداختی جهت تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی تاثیرگذار بوده، سرویس ایاب و ذهاب است.
 • نوع برند دستگاه هم به طور مستقیم هزینه پرداختی به منظور تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید در تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان 

تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی

بهترین مرکز تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

شکی وجود ندارد که جست و جوی برترین مرکز در زمینه تعمیر محصولات لوازم خانگی و تعویض قطعات موجود در آن ها هدف اصلی مراجعه کنندگان می باشد. طبق آخرین گزارش های به عمل آمده، مرکز تعمیرات ال جی با ارائه تسهیلاتی چون گارانتی خدمات دوماهه به مشتریان، برترین مجموعه تعمیر لوازم خانگی در اصفهان و حومه به شمار می آید.

شماره تماس بهترین مرکز تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

قطعا مهم ترین عامل موفقیت یک مجموعه تعمیرات لوازم خانگی پیرامون جذب مشتریان خود، داشتن راه ارتباطی مفید با آن ها می باشد. شما همشهریان گرامی ساکن اصفهان می توانید به منظور برقراری ارتباط با مهندسان ما در مجموعه تعمیرات ال جی با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید در تعویض المنت هیتر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : رفع بوی بد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان 

امتیاز این صفحه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *