تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

این روزها اغلب دستگاه های لوازم خانگی نقش پر رنگی را در نحوه گذراندن امور زندگی انسان ها عهده دار می باشند. ماشین لباسشویی یک نمونه از لوازمات کاربردی در بسیاری از منازل امروزی بوده که مورد استفاده قرار می گیرد. اختراع این دستگاه سبب شده تا عملیات شست و شوی پوشاک با سهولت و کیفیت بیشتری انجام شده و در نحوه گذارندن زمان نیز صرفه جویی به عمل آید.

در حال حاضر شرکت ال جی را می توان جزء برترین برندهای جهانی، پیرامون ساخت انواع ماشین های لباسشویی به شمار آورد. ما در مجموعه تعمیرات ال جی قادر خواهیم بود تا با ارائه تسهیلات ویژه ای همچون خدمات گارانتی دوماهه در تعمیرات خود نسبت به جلب رضایت شما همشهریان عزیز اقدام.

لازم به ذکر است که متخصصان ما در زمینه های مختلفی از جمله تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان مشغول به کار می باشند.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

یکی از قسمت های مهم به کار رفته در ماشین لباسشویی ال جی پمپ تخلیه می باشد. این قطعه همانطور که از نام آن بر می آید وظیفه خارج نمودن آب های حاصل از شست و شوی پوشاک را برعهده دارد. لازم به ذکر است که هرگونه مشکل در عملکرد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در نهایت از کار افتادگی دستگاه را در پی خواهد داشت.

از آن جایی که رسیدگی به وضعیت این قطعه یک فرایند کاملا تخصصی به شماره آمده توصیه می شود به منظور تعمیر آن حتما به کارشناسان مجرب مراجعه شود. گاهی ممکن است شدت آسیب وارد شده به پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در حدی بوده که تعویض قطعه مذکور امری اجتناب ناپذیر باشد.

همکاران ما در مرکز تعمیرات ال جی همواره از قطعات با کیفیت و اورجینال به منظور تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان بهره می برند.

بیشتر بخوانید در تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر لوازم خانگی ال جی در اصفهان

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

علائم و دلایل آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

مهم ترین نشانه خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی، عدم امکان تخلیه آب توسط دستگاه می باشد. در این هنگام لازم است تا ضمن توقف نمودن عملیات شست و شو وضعیت عملکرد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد. در ادامه قصد داریم تا شما را با عمده ترین علل آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی آشنا نماییم.

 • قرار داشتن یک شیء خارجی در پمپ جی ماشین لباسشویی ال جی

این احتمال وجود دارد که در اثر پیچیده شدن الیاف پوشاک بر دور پروانه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی یا موارد مشابه دیگر، فرایند چرخش آن متوقف شده باشد.

 • نفوذ رطوبت به درون قسمت سیم پیچ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

گاهی دلیل آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی، تماس پیدا کردن سیم پیچ های موجود در آن با آب است. در صورت بروز این مشکل می بایست قطعه مورد نظر به کلی تعویض گردد.

 • توقف جریان برق در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

دیگر عاملی که ممکن است باعث ایجاد مشکل در عملکرد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی شود، قطع شدن سوکت برق در این قسمت از دستگاه می باشد.

نکته: شما همشهریان عزیز می توانید به منظور بررسی بیشتر هر یک از مشکلات یاد شده به مرکز تعمیرات ال جی مراجعه نمایید. دوستان ما در این مجموعه از تجربیات فراوانی بهره مند بوده و آماده خدمت رسانی پیرامون تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان می باشند.

بیشتر بخوانید در تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

نحوه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

همانگونه که پیش تر نیز بدان اشاره شد تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی فرایندی تخصصی بوده و بهتر است تا حتی الامکان عملیات فوق به تکنسین های این امر سپرده شوند. برای تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی نیاز به گذراندن مراحل خاص خود بوده که در ادامه به آن ها اشاره خواهند شد.

 • در نخستین اقدام لازم است تا جریان ورود و خروج آب و برق از دستگاه به طور کلی قطع گردند.
 • ماشین لباسشویی ال جی را در جایی قرار داده تا تمامی قسمت های آن جهت بررسی کاملا در دسترس باشند.
 • معمولا در قسمت های بالا و پشت ماشین لباسشویی ال جی دو عدد پیچ به کار رفته که می بایست بازگشایی شوند.
 • قاب موجود در قسمت بالا و سپس جا پودری از دستگاه خارج شوند.
 • پس از آن نوبت به بازکردن پیچ های موجود در قسمت داخلی جا پودری ماشین لباسشویی ال جی می رسد.
 • بعد از این مرحله قاب جلویی دستگاه نیز به سهولت باز خواهد شد.
 • دریچه فیلتر پمپ تخلیه و سپس پنل پایینی در ماشین لباسشویی ال جی، دیگر قطعاتی بوده که باید خارج شوند.
 • در قسمت زیرین لاستیک های موجود داخل درب ماشین لباسشویی ال جی یک عدد فنر به کار رفته که باید خارج گردد.
 • پس از آن لاستیک ها را از دستگاه بیرون آورده و سپس اقدام به بازگشایی پیچ های موجود در زیر آن شود.
 • پنل زیرین ماشین لباسشویی ال جی باز شود.
 • پمپ تخلیه دستگاه را پیدا نموده و سپس اتصالات موجود از روی آن جدا گردند.
 • حالا می توان پمپ معیوب را از دستگاه بیرون آورده و سپس پمپ نو را جایگزین آن نمود.

چه عوامل بر هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی تاثیر گذار هستند؟

بدون شک یکی از موضوعاتی که هنگام مراجعه به تعمیرکاران لوازم خانگی از اهمیت بسیاری در نزد مشتریان برخوردار بوده، میزان هزینه پرداختی جهت دریافت خدمات می باشد. می توان گفت عواملی چون، میزان کیفیت قطعات جایگزین شده، سرویس ایاب و ذهاب، برند دستگاه و… بیشترین نقش را در این زمینه دارند.

همکاران ما در مجموعه تعمیرات ال جی ضمن تعیین نرخ های مناسب و مطابق با مصوبات اتحادیه سعی در ارائه برترین خدمات نسبت به مشتریان عزیز دارند. لازم به ذکر است که هم اکنون این دوستان در زمینه های گوناگون از جمله تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان فعالیت می نمایند.

بیشتر بخوانید در تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

بهترین مرکز تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

می توان گفت بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی، مجموعه ای است که با رعایت استانداردهای لازم در خدمات خود بتواند موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم سازد. مجموعه ما به نام تعمیرات ال جی با در اختیار داشتن نیروهای متخصص خود بهترین مرکز به منظور تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان به شمار می آید.

شماره تماس بهترین مرکز تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

همکاران شاغل به کار ما در مجموعه تعمیرات ال جی در طول ایام هفته آماده ارائه خدمات لازم نسبت به همشهریان گرامی باشند. این عزیزان پیرامون تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نیز از تخصص بالایی برخوردار هستند. شما می توانید جهت برقراری ارتباط با مجموعه ما اقدام تماس گیری با شماره 09130108396 فرمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *