تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

در این مقاله به بررسی تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان پرداخته میشود. در روزگار مدرن امروزی با ساخت انواع دستگاه های لوازم خانگی همچون یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… شرایط زندگی انسانی در مقایسه با گذشته با دگرگونی هایی همراه بوده است. شرکت ال جی به عنوان یکی از برندهای معروف جهانی در زمینه ساخت انواع لوازم خانگی به شمار می آید

 از جمله معروف ترین محصولات این برند که در حال حاضر جزء پر استفاده ترین لوازم در منازل نیز محسوب شده، ماشین لباسشویی می باشد. مرکز تعمیرات ال جی از متخصصین مجربی تشکیل شده که دارای سال ها تجربه پیرامون تعمیر انواع لوازم خانگی می باشند. لازم به ذکر است که دوستان ما در این مجموعه در زمینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان به ارائه خدمات می پردازند.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی شامل قسمت های متعددی بوده که درون وسیله تعبیه شده اند. دیگ یا درام از جمله مهم ترین قطعات به کار رفته در این نوع دستگاه بوده که عملیات شست و شوی پوشاک درون آن صورت می گیرد. همانند دیگر لوازم الکتریکی، ماشین لباسشویی ال جی نیز ممکن است در طول مدت زمان استفاده از آن با مشکلاتی در عملکرد خود مواجه شود.

نکته قابل توجه این است که بهتر است همواره به منظور بررسی ایرادات احتمالی در این نوع دستگاه به مراکز معتبر مراجعه شوند. بدیهی است که سپردن کار تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و قطعات موجود در آن به نمایندگی های غیر مجاز، احتمال وارد آمدن خسارات بیشتر به وسیله را افزایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید در تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر لوازم خانگی ال جی در اصفهان

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی

چگونه از خرابی دیگ ماشین لباسشویی ال جی مطمئن شویم؟

یکی از مشکلات احتمالی رایج در ماشین لباسشویی ال جی، آسیب دیدگی دیگ دستگاه می باشد. با مشاهده برخی علائم در حین کار با ماشین لباسشویی ال جی می توان به خرابی دیگ پی برد. در ادامه قصد داریم تا به برخی از مهم ترین نشانه های آسیب دیدگی دیگ ماشین ظرفشویی ال جی اشاره نماییم.

مجموعه تعمیرات ال جی بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیرات انواع لوازم خانگی را دارا می باشد. در حال حاضر مهندسان ما در این مجموعه پیرامون تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نیز مشغول به فعالیت هستند.

 1. جرقه زدن قسمت زیرین وسیله می تواند اولین نشانه خرابی دیگ یا همان درام ماشین لباسشویی ال جی باشد.
 2. هنگامی که دیگ ماشین لباسشویی ال جی آسیب دیده باشد احتمال پارگی و شکاف برداشتن پوشاک قرار داده شده داخل آن وجود خواهد داشت.
 3. گاهی ممکن است چرخش دیگ ماشین لباسشویی ال جی و به طور کلی فعالیت دستگاه به صورت مداوم ادامه شده و متوقف نگردد. در این صورت یکی از احتمالات می تواند آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی ال جی باشد.
 4. زمانی که دستگاه عملکرد به ظاهر طبیعی داشته اما پس از اتمام فرایند شست و شو متوجه باقی ماندن مقداری جرم بر روی لباس ها می شویم، ممکن است دیگ ماشین لباسشویی ال جی خراب شده باشد.
 5. همچنین آخرین نشانه آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی ال جی را می توان لرزش ها و تکان های شدید دستگاه در حین کار نام برد.

مشکلات رایج و دلایل آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی ال جی

طبیعتا اغلب تعمیر کاران لوازم خانگی پیش از هرگونه اقدام به منظور تعمیر دستگاه ها ابتدا نسبت به علل مشکلات وارده به آن ها اهتمام می ورزند. در صورتی که  علل خرابی دستگاه های لوازم خانگی و قطعات به کار رفته در آن ها کشف نشوند، امکان بررسی مشکلات موجود و تعمیرات آن ها میسر نخواهد بود. در ادامه مقاله به برخی از مشکلات رایج و دلایل آسیب دیدگی دیگ ماشین لباسشویی ال جی پرداخته می شوند.

مجموعه ما به نام تعمیرات ال جی همواره با ارائه خدماتی چون  گارانتی خدمات دو ماهه به همشهریان گرامی سعی در جلب اعتماد آن ها دارد. لازم به ذکر می باشد که تکنسین های ما در این مجموعه در عرصه هایی همچون تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان خدمات ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید در تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

 • شل بودن دیگ ماشین لباسشویی ال جی

این مشکل یکی از ایرادات رایجی بوده که ممکن است ماشین لباسشویی ال جی در طول مدت زمان کارکرد خود با آن مواجه شود. مهم ترین دلایلی که سبب این امر خواهند شد عبارتند از:

 • باز شدن پیچ و مهره های قسمت دیگ
 • تراز نبودن مکانی که دستگاه بر روی آن قرار داده شده است.
 • پر نمودن محفظه دیگ از لباس بیش از مقدار ظرفیت تعیین شده برای آن.
 • چرخش دیگ ماشین لباسشویی ال جی به صورت غیر طبیعی

از جمله دلایلی که موجب بد چرخیدن دیگ در ماشین لباسشویی ال جی شده می توان به آسیب دیدگی بلبرینگ، پارگی تسمه و خرابی موتور دستگاه اشاره داشت.

 • دیگ ماشین لباسشویی ال جی تاب برداشته است

تاب برداشتن دیگ یکی دیگر از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ال جی می باشد. از عمده ترین دلایل این اتفاق می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • پارگی تسمه
 • آسیب دیدگی کوپلینگ
 • خرابی موتور
 • آسیب دیدگی بلبرینگ
 • عدم بسته شدن درب دستگاه

مهندسان ما در مجموعه تعمیرات ال جی با استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات خود همواره سعی در ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز دارند. این دوستان هم اکنون در زمینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نیز مشغول به کار هستند.

 • دیگ ماشین لباسشویی ال جی سوراخ شده است.

سوراخ شدن دیگ ماشین لباسشویی ال جی از جمله مشکلاتی بوده که به مرور زمان ممکن است اتفاق بیفتد. مهم ترین دلایلی که در وقوع این امر نقش داشته عبارتند از:

 • تماس با اشیاء تیز و برنده
 • پوسیدگی بدنه دیگ به دلیل وجود املاح و رسوبات در آب
 • استفاده از مواد شوینده نامرغوب به منظور شست و شو

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی ال جی

یکی قطعات به ظاهر ساده اما کاربردی در ماشین لباسشویی ال جی، بلبرینگ یا یاتاقان می باشد. این قطعه در حقیقت به چرخش مطلوب تر دیگ ماشین لباسشویی ال جی کمک می نماید. ممکن است در طول مدت زمان استفاده از دستگاه، بلبرینگ خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

در صورتی که این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند علاوه بر بروز مشکل در چرخش دیگ موجب به گوش رسیدن صداهای غیر طبیعی از دستگاه نیز خواهد شد. از آنجایی که عملیات تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی ال جی فرایندی تخصصی بوده بهتر است همواره از کارشناسان با تجربه بدین منظور کمک گرفته شوند.

بیشتر بخوانید در تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان 

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی

هزینه تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی به چه عواملی بستگی دارد؟

علاوه بر کیفیت خدمات دریافت شده یکی از موضوعاتی که پیرامون تعمیر لوازم خانگی از اهمیت بالایی در نزد مشتریان برخوردار بوده، میزان حق الزحمه پرداختی است. می توان گفت مواردی همچون نوع و برند وسیله مورد نظر، سرویس ایاب و ذهاب، میزان کیفیت قطعات به کار رفته و… بیشترین نقش را در این زمینه دارند.

بهترین مرکز تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

قطعا هدف تمامی مشتریان، مراجعه به مراکز معتبر و شناخته شده به منظور انجام تعمیرات دستگاه های لوازم خانگی خواهد بود. طبق آخرین نظر سنجی های صورت گرفته، موسسه تعمیرات ال جی با داشتن متخصصین مجرب در عرصه تعمیرات لوازم خانگی بهترین مجموعه در این زمینه به شمار می رود.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

جالب است بدانید طبق آخرین تحقیقات به عمل آمده، داشتن راه ارتباطی آسان با مشتریان یکی از ارکان موفقیت مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی در زمینه ارائه خدمات محسوب می شود. شما همشهریان عزیز و گرامی ساکن شهر اصفهان و حومه می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید در تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان : تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *