تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

در روزگاران پیشین به دلیل عدم اختراع لوازم الکتریکی و الکترونیکی همچون تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال و… شرایط زندگی برای انسان ها به مراتب با دشواری های خاصی همراه بوده است. امروزه برندهای گوناگونی اقدام به تولید و ساخت این نوع لوازم نموده که در این میان شرکت ال جی جزء موفق ترین آن ها می باشد.

هم اکنون همکاران ما که در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان فعالیت دارند آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی می باشند.

معرفی برد ماشین لباسشویی ال جی

اغلب لوازم الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده امروزی از قسمت های مختلفی تشکیل شده که عملکرد صحیح هر کدام بر دیگری تاثیرگذار می باشند. از جمله مهم ترین قطعات که در بیشتر این نوع لوازم مانند ماشین لباسشویی ال جی به کار می رود، برد الکترونیکی بوده که وظیفه مهمی را در زمینه کارکرد دستگاه بر عهده دارد.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی در حقیقت نقش فرمانده را در این دستگاه بر عهده داشته و اغلب قطعات دیگر را تحت فرمان خود قرار می دهد.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

علل خرابی برد ماشین لباسشویی ال جی

زمانی که برد ماشین لباسشویی ال جی دچار خرابی شود عملکرد کلی دستگاه را تحت تاثیر خود قرار داده و سایر قطعات قادر نخواهند بود تا دستورات لازم را جهت اجرا دریافت نمایند. اغلب بردهای به کار رفته در محصولات برند ال جی به گونه ای ساخته شده اند که قابل تعمیر بوده و حتی در صورت لزوم می توان نسبت به تعویض آن ها اقدام نمود.

در اغلب مواقع نوسانات بالای برق مهم ترین عاملی می باشد که موجب آسیب دیدگی برد دستگاه شده و لازم است حتما یک عدد محافظ برق مخصوص بدین منظور به کار گرفته شود. همچنین از دیگر عواملی که ممکن است باعث خرابی برد شوند می توان به نشت آب از دستگاه و همچنین ضربه خوردگی اشاره کرد.

نکته مهم دیگر در این زمینه آنکه بهتر است در صورت آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی ال جی، به منظور تعمیر یا تعویض آن حتما به تعمیرکاران مجرب مراجعه کرده تا از ضمانت و صحت انجام کار اطمینان لازم حاصل شود. مهندسان در مرکز ما قادرند به منظور تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان با استفاده از تجارب و دانش های به روز خود، خدمات لازم را نسبت به همشهریان عزیز ارائه نمایند.

بیشتر بخوانید در تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان 

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

علائم آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی ال جی

زمانی که برد ماشین لباسشویی ال جی به هر دلیل دچار مشکل شود برخی نشانه ها بر روی آن ظاهر شده که در ادامه مطلب به برخی از مهم ترین آن ها اشاره خواهد شد.

  • خاموش و روشن شدن دستگاه در حین استفاده

این موضوع از مهم ترین علائمی بوده که نشان دهنده آسیب دیدگی کامل یا دست کم نیم سوز شدن برد ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

  • به نمایش درآمدن کد خطاهای نادرست

در صورت وقوع این امر هم می توان نتیجه گرفت که برد ماشین لباسشویی ال جی خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. البته این اتفاق ممکن است در صورت آسیب دیدگی سایر قسمت های دستگاه نیز بیفتد. ولی در صورت تکرار مداوم آن به احتمال فراوان مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد.

تست برد ماشین لباسشویی ال جی

ابتدا لازم به ذکر است که مطمئن ترین راه برای تست سلامت برد الکترونیکی دستگاه، مراجعه به نمایندگی های مجاز واقع در محل زندگی خود است. ما در مرکز قادر خواهیم بود تا در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان با استفاده از فناوری های روز دنیا نسبت به رفع عیوب احتمالی دستگاه شما اقدام نماییم.

برای تست برد الکترونیکی می بایست در نخستین گام از عدم وجود هرگونه جریان الکتریسیته در آن اطمینان حاصل کرده و پس از قرار دادن سیستم بر روی Cotton آن را روشن نمود. پس از آغاز به کار دستگاه باید دکمه Temp یا Speed Spin و در ادامه Level water یا Fuction  فشار داده شوند.

در صورت موفقیت در انجام مراحل فوق می توان عبارت ۰۱T را بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی مشاهده کرده و سپس لازم است به محض آنکه عبارت ۰۲T ظاهر شد دکمه Start لمس شود. پس از گذشت این مرحله، عبارت ELT مشاهده شده که در این هنگام بایستی دکمه  RESET دستگاه زده شود.

بیشتر بخوانید در تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان: تعمیر لوازم خانگی ال جی در اصفهان

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

با گذشت تمامی مراحل فوق برد الکترونیکی دستگاه ریست شده و پس از گذشت لحظاتی کوتاه در صورتی که همچنان علائم آسیب دیدگی بر روی برد مشاهده شد، لازم است تا نسبت به تعمیر یا تعویض این قطعه اقدام شود.

بدین منظور متخصصان ما در مرکز که فعالیتشان در حوزه تعمیر برد ماشین لباسشویی الجی در اصفهان است، همواره آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی می باشند.

نحوه تعویض برد ماشین لباسشویی ال جی

نکته بسیار مهم این است که به منظور بازگشایی و تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در نخستین گام لازم است حتما دستگاه را خاموش نماییم. پس از این مرحله باید شیارهای مربوط به قسمت برد الکترونیکی را جدا و به آرامی برد را از ماشین لباسشویی خارج کرده و بعد از قرار دادن برد سالم، شیارها و پیچ های موجود را در محل قبلی خود محکم نماییم.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

  • برند دستگاه: بدون شک برند دستگاه نخستین عاملی است که بر روی هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی موثر می باشد.
  • تعداد و نوع قطعات آسیب دیده: دیگر موضوع مهمی که می تواند سبب افزایش یا کاهش هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی شود تعداد و نوع قطعات آسیب دیده در آن است.
  • تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی: همچنین در شرایط طبیعی معمولا تعویض برد دستگاه در مقایسه با تعمیر آن هزینه بیشتری را برای مصرف کننده در پی خواهد داشت.
  • سرویس ایاب و ذهاب: دیگر عامل مهمی که معمولا به شکل غیر مستقیم بر هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی تاثیر گذار است شرایط مربوط به ایاب و ذهاب آن خواهد بود.

تکنسین های ما به منظور تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان ضمن استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری از برترین تکنولوژی های روز دنیا در فعالیت های خود، همواره سعی خود را بر آن داشته تا حداقل میزان حق الزحمه کاری را از همشهریان گرامی دریافت نمایند.

بیشتر بخوانید در تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان: تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

هم اکنون همکاران شاغل ما در اصفهان جزء موفق ترین افراد در زمینه تعمیر انواع بردهای ماشین لباسشویی این برند بوده و همواره گزارش های بسیاری مبنی بر رضایت عمومی مشتریان از این مرکز به دست ما رسیده می رسند.

شماره تماس مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

شما شهروندان عزیز ساکن در مرکز و همچنین حومه استان اصفهان می توانید جهت رفع مشکلات احتمالی مربوط به برد ماشین لباسشویی ال جی خود با شماره تلفن 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

امتیاز این صفحه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *