تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

در این مقاله در مورد تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان صحبت کنیم. امروزه یکی از اساسی ترین لوازم در منازل یخچال است. تنها وسیله ای که در طول شبانه روز در حال کار کردن است و هیچگاه خاموش نمی شود، یخچال است.

امروزه قطعات الکتریکی جای قطعات مکانیکی را در اکثر وسایل گرفته اند. در یخچال فریزر LG برای مصرف کمتر انرژی برد الکتریکی، جایگزین تایمر دیفراست، شده است. با ارسال مکرر گزارشات ترمیستور به برد ال جی و مغز پردازشگر آن دستورالعمل مورد نیاز به یخچال ارسال می شود.

مغز دستگاه فریزر ال جی کجاست؟

مغز دستگاه فریزر ال جی برد الکتریکی آن است. از طریق برد است که دستورات به دیگر قطعات ارسال می شود. برد یخچال وظیفه کنترل چرخه یخ زدایی و کمپرسور را بر عهده دارد. عملکرد قطعات مختلف یخچال نظیر کمپرسور، المنت، درب ها، یخ ساز، سنسورها، فن ها و…. توسط برد یخچال مشخص می شود.

به عنوان مثال هر گاه برد تشخیص دهد که یخچال به سرما سازی نیاز دارد ولتاژ مورد نیاز را به کمپرسور و فن ها ارسال می کند. در واقع برد تنظیم دما و درجه یخچال را انجام می دهد.

زمانی که برد یخچال خراب شود، یخچال کارایی خود را از دست می دهد و مواد غذایی را خراب می کند. از طرفی ممکن است خسارت بیشتر به یخچال وارد کند. به همین خاطر برای تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان سریعاً با مجموعه ما تماس بگیرید.

جهت ارتباط با مجموعه ما جهت ثبت درخواست خدمات سرویس های دوره ای و همچنین تمامی تعمیرات لوازم خانگی ال جی (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید) با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

علائم خرابی برد یخچال فریزر ال جی

زمانی که برد خراب شود یا مشکل پیدا کند از طریق علائم خاصی می توان به خراب بودن برد پی برد. با دیدن هر یک از علائم زیر توجه کنید که دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد.

برای تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان می توانید از تکنسین های باتجربه ما استفاده کنید.

مهم ترین علائم خرابی برد یخچال فریزر ال جی عبارت اند از:

 • روشن نشدن یخچال: در صورتی که از سلامت قطعات اتصال برق و سلامت پریز، سیم مطمئن شدید، ولی بازهم یخچال فریزر روشن نمی شود. به احتمال خیلی زیاد برد یخچال ال جی شما خراب است.
 • روشن و خاموش شدن یخچال فریزر: اگر یخچال به طور مکرر خاموش و روشن می شود به طور قطع برد یخچال فریزر شما خراب است. در این صورت برد نیاز به تعمیر دارد و سریعاً به مرکز تماس ما در اصفهان اطلاع دهید.

تکنسین های این مجموعه ضمن مشاوره دادن به شما در اسرع وقت برای تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان به منزل شما خواهند آمد. توجه کنید خاموش روشن شدن یخچال به طور مداوم ممکن است موتور و دیگر قطعات یخچال را هم بسوزاند.

 • خرابی یا اختلال در عملکرد فن ها
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اپراتور
 • صداهای غیر طبیعی یا صدای بوق
 • خنک نشدن یخچال
 • برفک زدن
 • یکسره کار کردن یخچال
 • اخلال در عملیات یخ زدایی
 • تنظیم نشدن دمای یخچال و سرد و گرم شدن بیش از حد یخچال
 • تداخل تغییرات درجه حرارت و ذوب شدن در یخچال
 • بالا بودن بیش از حد دمای محیط بیرونی یخچال
 • اشکال در اجزای داخلی برد و پنل
 • مشکل و اختلال در حسگر یخچال
 • خرابی و اختلال در آب سرد کن یخچال

بیشتر بخوانید در تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان : تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

علت خرابی برد یخچال فریزر ال جی

به طور کلی علت خرابی برد یخچال فریزر ال جی می تواند بر اثر عدم رسیدگی، بی احتیاطی، نوسانات برق، تقلبی بودن و مرغوب نبودن جنس برد و… باشد. در ادامه علت خرابی برد یخچال فریزر ال جی و راه های پیشگیری از خرابی آن را بررسی خواهیم کرد.

در صورتی که احساس کردید برد یخچال شما مشکل پیدا کرده است برای تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان حتماً به مجموعه ما اطلاع دهید.

 • خرابی برد یخچال فریزر ال جی بر اثر نوسانات برق

 یکی از مهم ترین عوامل خرابی برد یخچال فریزر می تواند مربوط به جریانات و نوسانات برق باشد. نوسانات برق به بخش های مختلف برد آسیب وارد کند.

برای پیشگیری از خرابی یخچال فریزر و دیگر قطعات برقی استفاده از یک محافظ برق مناسب و استاندارد توصیه می شود.

 • خرابی برد یخچال فریزر ال جی بر اثر اتصالی یا خرابی قطعات دیگر

 طبق گزارشات تکنسین ها خرابی برد یخچال فریزر LG می تواند بر اثر اتصالی یا خرابی قطعات دیگر باشد. اگر یکی از قطعات آسیب ببیند و شما به آن بی توجهی کنید ممکن است برد دستگاه هم آسیب ببیند.
اگر این بی توجهی به خرابی برد هم ادامه پیدا کند به موتور و دیگر قطعات هم آسیب می رسد. در صورت مشاهده هر گونه مشکل و اختلال در یخچال فریزر با مرکز ما در میان بگزارید. کارشناسان در صورت نیاز تکنسین های متخصص را به محل شما اعزام می کنند.

 • خرابی برد یخچال فریزر ال جی برخورد مستقیم آب 

به طور کلی اگر به قطعات الکتریکی آب برسد آن قطعه خراب خواهد شد. برد یخچال فریزر هم از این قاعده مستثنی نیست. در صورتی که آب به برد برسد امکان سوختن یا خراب شدن آن وجود دارد.

در هنگام شستشو و تمیزکاری یخچال و آشپزخانه نهایت احتیاط و مراقبت را انجام دهید تا آب به برد یخچال فریزر LG نرسد. اگر متوجه شدید به برد یخچال فریزر شما آب رسیده حتماً برای تعمیر برد یخچال فریزر ال جی اقدام کنید.

بیشتر بخوانید در تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان : تعمیر لوازم خانگی ال جی در اصفهان

تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

 • خرابی برد یخچال فریزر ال جی به علت پایان طول عمر آن

هر قطعه ای طول عمر مفید دارد. کارخانه ها با توجه به آزمایشات تخصصی طول عمر هر قطعه را مشخص می کنند. اما طول عمر برد الکتریکی یخچال فریزر ال جی با توجه به تجربیات تکنسین ها و اعلام این کارخانه ۶ تا ۸ سال گزارش شده است.
البته طول عمر برد دستگاه فریزر با توجه به شرایط، مراقبت، رسیدگی و عملکرد درست یا غلط می تواند کمتر یا بیشتر شود.

 • قرار دادن یخچال فریزر در مکان مناسب: بهتر است یخچال فریزر در جای خنک نگهداری شود. یخچال فریزر نباید در جای گرم مانند کنار لوله کشی گاز، بخاری، در معرض نور خورشید و… قرار گیرد.
 • رعایت فاصله مناسب یخچال فریزر با دیوار: یخچال فریزر باید فاصله ی ۱۰ تا ۱۵ سانتی متری با دیوار داشته باشد. به هیچ عنوان یخچال را به دیوار نچسبانید تا هوا به راحتی رد و بدل شود تا موتور و برد و.. آن داغ نشود.
 • دقت کافی در جابه جایی یخچال فریزر: جابه جای یخچال فریزر باید با دقت انجام شود و اصولی انجام شود تا به برد آن ضربه وارد نشود. توجه کنید برای جابه جایی یخچال حتی به فاصله ی کم ابتدا آن را از پریز برق جدا کنید.

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

هزینه تعمیر برد در اصفهان با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود. مهم ترین مواردی که در هزینه تعمیر برد نقش دارند عبارت اند از:

 • هزینه ایاب و ذهاب تکنسین: به دلیل انجام تعمیرات در محل شما، هزینه ای بابت ایاب و ذهاب دریافت می گردد.
 • هزینه عیب یابی و تشخیص: با توجه به زمانی که تکنسین صرف می کند برای عیب یابی تعیین می شود.
 • اجرت تعمیر: اجرت تعمیر با توجه به اینکه کدام قطعه از برد نیاز به تعمیر دارد مشخص می شود.
 • هزینه تعویض: با توجه به نوع قطعه و کدام قطعه تعویض شود مشخص می گردد.
 • هزینه لوازم جانبی و…

ویژگی های بهترین تکنسین برای تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

داشتن اعتبار، شهرت، تجربه و دانش کافی مهم ترین مواردی است که یک تکنسین تعمیر برد یخچال فریزر ال جی باید داشته باشد. توجه داشته باشید مجموعه ما در اصفهان بزرگ ترین و معتبرترین مرکز تعمیر محصولات ال جی در اصفهان است.

این مجموعه فقط تکنسین های ماهر و با تجربه را استخدام می کند. ضمن تست ها و آزمایش های مختلف و اعتماد سازی از تکنسین ها تعهد می گیرد کار تعمیرات را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

بیشتر بخوانید در تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان : تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان 

تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

سخن آخر مقاله تعمیر برد یخچال فریزر ال جی در اصفهان

همه تکنسین های این مجموعه دانش به روز، مهارت، تجربه کافی برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در اصفهان و دیگر محصولات را دارا هستند. تمامی هزینه ها طبق مصوبه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت کاملاً شفاف است. کلیه هزینه ها فاکتور می شود و کاملاً برای صاحب کالا توضیح داده می شود.

توجه داشته باشید در صورت نیاز به تعویض قطعه، فقط قطعات اصل و اورجینال روی دستگاه نصب می گردد. کلیه خدمات تعمیر و تعویض با گارانتی و ضمانت دوماهه انجام می شود. کلیه خدمات برای اصفهان و شهرهای اطراف آن در محل شما انجام می شود.

امتیاز این صفحه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *